1 stycznia 2019

MIESZKANIOWE

Forma, funkcjonalność, minimalizm, nowoczesne technologie – tak projektujemy współczesne domy jednorodzinne. Prezentowany projekt gotowy do realizacji i planowany do zamieszkania jeszcze w tym roku.
JURIKU Architekci zapraszają Was do świata projektowania bez kompromisów, tworzenia obiektów precyzyjnie pod indywidualne wymagania Inwestorów w efekcie gwarantujemy przyjazną przestrzeń do życia i nietuzinkową architekturę!

KontaktKontakt

Napisz lub zadzwoń

JESTEŚMY W KONTAKCIE

Zapraszamy do naszego biura lub spotkajmy się u Ciebie.
Skontaktuj się z nami by umówić spotkanie.

Adres

ul. Wiejska 3, 44-200 Rybnik

Telefon:

+48 600 773 059

FORMULARZ KONTAKTOWY

  Twoje Imię lub nazwa Firmy (wymagane)

  Adres e-mail (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  OFERUJEMYOFERUJEMY

  JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

  Projekty Budynków Mieszkalnych

  Zaprojektujemy Twój wymarzony dom jednorodzinny ale także domy w zabudowie bliźniaczej, szeregowej i wielorodzinne.

   Projekty Przestrzeni Publicznych

  Tworzymy przestrzenie miejskie, tereny sportowe i rekreacyjne, podejmujemy wyzwania i realizujemy te najnowocześniejsze i nietypowe.

  Projekty Budynków Usługowych

  Stworzymy kompleksowy projekt, dopasowany pod konkretnie potrzeby nowej siedziby Twojej firmy, w każdej profesji w której działasz.

  Projekty Wnętrz Mieszkalnych

  Realizujemy projekty wnętrz od małych, pojedynczych pomieszczeń, przez wybrane ich zespoły,  po mieszkania i całe wnętrza domów.

  Projekty Budynków Publicznych

  Zbieramy cenne doświadczenie współpracując z organami administracji publicznej m.in. przy obiektach Kultury, Nauki i Oświaty.

   Projekty Wnętrz Komercyjnych

  Jeżeli potrzebujesz stworzyć oryginalne i współczesne wnętrze to nasze pomysły, wiedza i doświadczenie są do Twojej dyspozycji.

  Naszym Klientom zapewniamy indywidualne podejście do każdego z tematów.

  Gwarantujemy wyczerpującą dokumentację o najwyższej jakości.

  Świadczymy fachowe i terminowe realizacje powierzonych nam zadań projektowych.

  PROCES PROJEKTOWY

  ZAMYSŁ INWESTYCYJNY

  WYTYCZNE I WYMAGANIA INWESTORA

  ANALIZY PRZEDPROJEKTOWE

  UZGODNIENIA ADMINISTRACYJNE

  KONSULTACJE Z INWESTOREM

  POMYSŁ IDEA

  KONCEPCJA – BUDOWLANY – WYKONAWCZY

  PROJEKTY WIELOBRANŻOWE

  WIZUALIZACJE I PREZENTACJA PROJEKTU

  NADZÓR AUTORSKI

  PRACOWNIAPRACOWNIA

  ARCHITEKCI, INŻYNIEROWIE, PROJEKTANCI
  BIURO

  Jesteśmy ambitnym biurem architektonicznym skupiającym doświadczonych profesjonalistów z wszystkich branż. Nasz zespół jest elastyczny i gotowy do realizacji Państwa najbardziej wymagających zadań projektowych. Świadczymy kompleksową obsługę projektową przede wszystkim z szeroko pojętego zakresu architektoniczno-budowlanego a także architektury wnętrz. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie procesu inwestycyjnego. Proces projektowy opieramy na ambitnych pomysłach, najlepszych rozwiązaniach projektowych, ścisłych konsultacjach z inwestorem oraz współpracy z wyspecjalizowanymi projektantami branżowymi. Wartością jest dla nas prostota, funkcjonalność i dbałość o detale.

  Powierzone firmie JURIKU Architekci prace projektowe zostały wykonane bardzo profesjonalnie. Jestem ogromnie zadowolony z wysokiej jakości usług, szybkości działania oraz kontaktu na wysokim poziomie. Żadne pytania nie zostały bez odpowiedzi, można było liczyć zarówno na fachowe doradztwo jak i pomoc przy biurokratycznych procedurach. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić współpracę z biurem projektowym Pana Marcina.

  Fryderyk Wręga
  Inwestor Prywatny

  Firma Juriku Architekci wykazała się właściwym i profesjonalnym podejściem do powierzonego zadania projektowego. Skutecznie i szybko przeprowadziła cały proces projektowy od koncepcji przez pomoc w sprawach administracyjnych po realizację wysokiej jakości dokumentacji projektowej. Zdecydowanie polecam usługi projektowe i fachowe doradztwo firmy JURIKU Architekci z Rybnika.

  Antoni Gardyan
  Inwestor Prywatny

  The Design Process was very efficient and the solutions proposed by Architect exactly matches my predetermined needs. Creativity and Punctuality of this design studio are its very high advantage and Quality of the Work distinguishes them from among the rest. Worthy of trust.

  Morten Sirevaag
  Private Investor

  Na pewno pomogło tu twórcze podejście do zadania i odejście od schematycznego myślenia. Gdy oczekujemy zrealizowania swoich marzeń warto zlecić to profesjonalistom. Pan Marcin Jurkiewicz ma bardzo konkretne i praktyczne podejście do zadań. W konsekwencji bardzo profesjonalnie zrealizował powierzone zadania.

  Piotr Obuchowski
  Inwestor Prywatny

  NOWOŚCINOWOŚCI

  AKTUALNOŚCI PRACOWNI
  PISZĄ o NAS! rybnik.com.pl

  Trwa budowa toru rolkowego na Paruszowcu.

  Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku

  Zespół JURIKU Architekci życzy Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku oraz spełnienia wymarzonych i najskrytszych Projektów, nie tylko tych Architektonicznych.