NOWOŚCI NOWOŚCI

Budynek Domu dla kobiet i mężczyzn z małoletnimi dziećmi i kobiet w ciąży
Ośrodek Pomocy Społecznej
– Dom dla matek z małoletnimi dziećmi i kobiet w ciąży
Inwestycja przede wszystkim z zakresu nietypowych i nieszablonowych ze względu na docelową funkcję jaką jest dostosowanie obiektu do pełnienia funkcji domu dla matek z małoletnimi dziećmi i kobiet w ciąży. Takich obiektów nie projektuje się na co dzień. W naszym rejonie brak jest tego typu obiektów. Dodatkowo dostosowaniu i przebudowie podlegał obiektu już istniejący, od lat nieużytkowany, zaniedbany i niespełniający podstawowych przepisów w szczególności z zakresu bezpieczeństwa jak i ochrony przeciwpożarowej. Lubimy takie wyzwania!
W budynku zastosowano szereg rozwiązań projektowych dostosowujących budynek do stawianych aktualnie wymagań techniczno-budowlanych w tym w szczególności dotyczących bezpieczeństwa użytkowania i ochrony przeciwpożarowej. W tym zakresie przewidziano wymianę stropów, dachu, wyburzenie starej klatki schodowej i rozbudowę budynku o nową klatkę schodową i dźwig osobowy.
Dom dla matek z małoletnimi dziećmi i kobiet w ciąży zapewnia całodobowy, okresowy pobyt matkom z małoletnimi dziećmi i kobietom w ciąży, a także ojcom z małoletnimi dziećmi i innym osobom sprawującym opiekę nad dziećmi.
Projekt realizowany dla jednostki organizacyjnej Miasta Rybnika.

KontaktKontakt

Napisz lub zadzwoń

JESTEŚMY W KONTAKCIE

Zapraszamy do naszego biura lub spotkajmy się u Ciebie.
Skontaktuj się z nami by umówić spotkanie.

Adres

ul. Wiejska 3, 44-200 Rybnik

Telefon:

+48 600 773 059