NOWOŚCI NOWOŚCI

Wnętrza Domów na Długiej

Wnętrza zaprojektowane na potrzeby inwestycji deweloperskiej dla budynków składających się na projekt osiedla domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.

Główne założeniem było zaprojektowanie przyjaznych i „ciepłych” w odbiorze wnętrz nawiązujących kolorystyką i wyrazem do bryły i kolorystyki budynków z zewnątrz.

Estetyka wnętrz nawiązuje do stylów Modern Classic w połączeniu z Soft Loft. Zastosowano dużo materiałów drewnopodobnych w połączeniu z jasnymi, beżowymi odcieniami oraz złotymi dodatkami w postaci uchwytów, klamek i lamp. Natomiast przełamanie stanowią czarne balustrady w formie pionowych stalowych lameli na całą wysokość pomieszczenia, czy ciemna podstawa lub blat stołu. Ciekawym elementem stanowiącym o atrakcyjności przestrzeni jest użycie wzoru jodełki klasycznej na podłogach w strefach dziennych czy częściowo w układzie płytek oraz tapet i tynków dekoracyjnych. Meble kuchenne oraz garderoby zaprojektowano w formie indywidualnej, zabudowy stolarskiej. Całość zyskała lekki, przyjazny i delikatny charakter.

KontaktKontakt

Napisz lub zadzwoń

JESTEŚMY W KONTAKCIE

Zapraszamy do naszego biura lub spotkajmy się u Ciebie.
Skontaktuj się z nami by umówić spotkanie.

Adres

ul. Wiejska 3, 44-200 Rybnik

Telefon:

+48 600 773 059